Wedstrijdteam + 12jr

Wij nemen met onze wedstrijdgroep deel aan nationale en soms ook internationale wedstrijden. 
 
 
Sponsoren
 
Wedstrijdvechters
Anouar Bouajoun 
1e plaats SDE Eindhoven 2022
2e plaats SDE Apeldoorn 2022 
1e plaats SDE Lemmer 2022
2e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
2e plaats SDE Den Haag 2023
Arjon van Velthuizen
 
Didi Sangers 
  
3e plaats SDE Apeldoorn 2022
2e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
3e plaats SDE Utrecht 2023
3e plaats SDE Eindhoven 2023
3e plaats Wil van Daalen memorial 2023
3e plaats Open Luik (België) 2023
1e plaats SDE Den Haag 2023
3e plaats Budocan cup (Duitsland) 2023
2e plaats Hasselt cup (België) 2024
Dikan Veer 
foto
1e plaats SDE Utrecht 2022
1e plaats SDE Apeldoorn 2022
2e plaats Dutch Open 2022
3e plaats Nederlands Kampioenschap 2022
1e plaats SDE Lemmer 2022
1e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
3e plaats Cologne Open (Duitsland) 2023
2e plaats Team EK Goju ryu (België) 2023
Fabiën Budding 
3e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
1e plaats SDE den Haag 2023
2e plaats SDE Lemmer 2023
Fiane Veer 

Lid Nederlandse selectie 
1e plaats SDE Utrecht 2022
1e plaats SDE Eindhoven 2022
1e plaats SDE Lemmer 2022
1e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
3e plaats Cologne Open (Duitsland) 2023
1e plaats SDE Eindhoven 2023
3e plaats The Open Peppercup 2023
2e plaats Rotterdamcup 2023
3e plaats Dutch Open 2023
1e plaats Hasselt cup (België) 2024
Gijs Westeneng 
2e plaats Peppercup 2022
1e plaats SDE Lemmer 2022
2e plaats SDE Eindhoven 2023
3e plaats Wil van Daalen memorial 2023
1e plaats SDE den Haag 2023
 
Jasper Janssen
Foto
1e plaats SDE Utrecht 2023
3e plaats SDE Eindhoven 2023
1e plaats SDE Lemmer 2023

Jorian Wijkniet 
Foto
1e plaats SDE Lemmer 2022
3e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
2e plaats SDE Lemmer 2023

Stijn de Moel 

Lid Nederlandse selectie 
1e plaats SDE Utrecht 2022
1e plaats SDE Apeldoorn 2022
3e plaats SDE Lemmer 2022
3e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
1e plaats SDE Utrecht 2023
2e plaats SDE Eindhoven 2023
3e plaats Wil van Daalen memorial 2023
3e plaats The Dusseldorf Cup (Duitsland) 2023
2e plaats Team EK Goju ryu (België) 2023
2e plaats Dutch Open 2023
3e plaats Hasselt cup (België) 2024
Timo Jacobs
3e plaats Zipangu Pelt (België) 2023
3e plaats The Open Peppercup 2023

Coaches 

Leen van Laar
Timo Jacobs 

 

 

Jorian Wijkniet 
Foto
 

Stijn de Moel